Richard Jewell (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Richard Jewell (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Richard Jewell (2019)

5110
 131 min    2019    Full HD     7.5

Një roje sigurie, Richard Jeuell, shpëton mijëra jetë nga shpërthimi i një bombe në Lojërat Olimpike të vitit 1996, por më pas i duhet të përballet me shtypin dhe FBI-në të cilët e akuzojnë për akte terroriste.