Ride Along (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ride Along (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ride Along (2014)

36138
 99 min    2014    HD     6.1

Roja e sigurisë Ben i bashkëngjitet policit Xhejms, në një patrullim 24 orësh për t’i vërtetuar atij që është i aftë të martohet me motrën e tij.