Ride or Die (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ride or Die (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ride or Die (2021)

1670
 142 min    2021    HD     5.6

Rei ndihmon gruan me të cilën është dashuruar prej vitesh të shpëtojë nga burri i saj abuziv. Ndërsa janë në arrati, ndjenjat e tyre për njëra-tjetrën marrin flakë.