Riders of Justice (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Riders of Justice (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Riders of Justice (2020)

3715
 116 min    2020    HD     7.6

Kur gruaja Markusit vdes në një aksident tragjik me tren, ai duhej të shkonte në shtëpi te vajza e tij adoleshente. Vdekja e gruas se tij duket si një aksident derisa shfaqet një matematikan, i cili ishte gjithashtu bashkudhëtar në tren së bashku me dy kolegët e tij.