Rise of the Planet of the Apes (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rise of the Planet of the Apes (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rise of the Planet of the Apes (2011)

26388
 105 min    2011    HD     7.6

Gjatë eksperimenteve në gjetjen e një kure për sëmundjen e Alzheimer,një shimpanze gjenetikisht e modifikuar përdor inteligjencë të madhe për të çuar veten dhe shimpazetë e tjera drejt lirisë.