Risen (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Risen (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Risen (2021)

1553
 110 min    2021    Full HD     

Fatkeqësia ndodhi kur ra një meteor në një qytet të vogël, duke e bërë mjedisin e pa banueshëm dhe duke vrarë gjithçka përreth.