Road to Paloma (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Road to Paloma (2014)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Road to Paloma (2014)

769
 91 min    2014    HD     6.1

Wolf, një amerikan vendas në arrati pasi hakmerret për vdekjen e nënës, udhëton përmes shkretëtirës perëndimore me motoçikletë, ku do të zbulojë se drejtësia ka një çmim.