Rob the Mob (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rob the Mob (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rob the Mob (2014)

10723
 104 minuta    2014    HD     6.3

Sapo del burgu për një krim të vogël, Tomi ri-gjen të dashurën e tij Rozin. Shumë shpejt atyre do u duhen para të thata. Pasi dëgjojnë dëshminë e Xhon Gotit për klubet e drejtuar nga Mafia në Nju Jork, Tomi dhe Rosie vendosin të grabisin këto vende të menaxhuara nga familjet e mëdha kriminale.