Robo (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Robo (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Robo (2019)

2865
 90 min    2019    Full HD     5.0

12 vjeçari Mitja Privalov ëndërron të bëhet një artist. Por prindërit e tij inxhinierë të robotikës duan që ai të ndjekë hapat e tyre. Mitja kurrë nuk do ta kishte imagjinuar se do të gjente mbështetje dhe mirëkuptim në robotin e krijuar nga prindërit e tij A-112, ose Robo. Këta të dy ndërmarrin aventura të mahnitshme së bashku ndërsa Robo mëson të besojë në veten dhe ëndrrat e tij dhe i mëson Mitjas guximin dhe përgjegjësinë.