Rock the Kasbah (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rock the Kasbah (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rock the Kasbah (2015)

3770
 106 min    2015    HD     

Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.