Rocketman (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rocketman (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rocketman (2019)

4761
 122 min    2019    HD     7.3

Historia e këngëtarit Elton Xhon, e sjellë në dritën e famës, parasë, dashurisë, varësisë dhe dështimit. Pasi fillon të luajë në piano që i vogël, Rexhinaldi njihet me Xhon Reidin, i cili sjell risi, por edhe tronditje në jetën e tij