Rogue One: A Star Wars Story (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rogue One: A Star Wars Story (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rogue One: A Star Wars Story (2016)

19850
 133 min    2016    HD     8.2

Aleanca e rebelëve ndërmerr një hap të rrezikshëm për të vjedhur projektet e Yllit të Vdekjes duke krijuar kështu terrenin e një sage epike në vijim.