Roma (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Roma (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Roma (2018)

11520
 135 min    2018    HD     7.7

Historia e dy grave në Meksikën e viteve ’70, ku secila përballet me probleme sa të ndryshme aq edhe të ngjashme midis tyre, por pavarësisht pozitave të ndryshme shoqërore, arrijnë ta ndihmojnë njëra tjetrën në rastet e nevojës.