Romance on the Menu (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Romance on the Menu (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Romance on the Menu (2020)

1754
 96 min    2020    HD     5.8

Historia e një shefe restoranti, Karolina Uillson të cilës i është lënë trashëgimi nga tezja e saj një kafene në Australi. Gjatë kohës që kalon atje, ajo bie në dashuri me njerëzit dhe vendin, por në veçanti me shefin e kuzhinës së lokalit, Simon Kuk.