Rose Island (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rose Island (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rose Island (2020)

3950
 117 min    2020    HD     7.0

Një inxhinier idealist ndërton ishullin e tij në brigjet italiane dhe e shpall atë një komb, duke tërhequr vëmendjen e botës. Vlerat testohen kur Qeveria Italiane e shpall atë armik, por për të ndryshuar botën duhet të ndërmerren rreziqe.