Rounders (1998) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rounders (1998)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rounders (1998)

1795
 121 min    1998    HD     7.3


Një djalosh i ri rrezikon gjithçka që ka në një lojë pokeri që shumica e quajnë lojë fati, por për ata që e njohin mirë, fatin nuk të bëjë fare me të.