A Royal Affair (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Royal Affair (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

A Royal Affair (2012)

12568
 137 minuta    2012    HD     7.6

Një mbretëreshë e re, e cila është e martuar me një mbret të çmendur, bie fshehurazi në dashuri me mjekun e saj, dhe së bashku ata fillojnë një revolucion që ndryshon një komb përgjithmonë.