Run (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Run (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Run (2020)

3951
 90 min    2020    HD     6.7

Një adoleshente e paralizuar, që shkollohet në shtëpi, fillon të dyshojë me kalimin e kohës se nëna e saj obsesive po fsheh disa sekrete që nuk mund t’ia thotë kurrë askujt.