Run Hide Fight (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Run Hide Fight (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Run Hide Fight (2020)

1972
 109 min    2020    Full HD     7.0

Disa studentë të çmendur qëllojnë kudo në kafenenë e shkollës, ku mbajnë peng të gjithë studentët që janë brenda teksa Zoi, 17-vjeçarja e guximshme merr në dorë një detyrë të vështirë për t'iu kundërvënë pengmarrësve dhe për t'i shpëtuar të gjithë.