Rurouni Kenshin 1 – Filma24-Al.com - Filma dhe Seriale HD
Rurouni Kenshin Part I: Origins (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rurouni Kenshin Part I: Origins (2012)

11967
 134 min    2012    HD     7.5

Më 1868, pas mbarimit të luftës së Bakumatsut, ish-vrasësi Kenshin Himura betohet se do të ndihmojë njerëzit në nevojë...