Rurouni Kenshin 1 – Filma24-Al.com - Filma dhe Seriale HD
Rurouni Kenshin Part I: Origins (2012)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Rurouni Kenshin Part I: Origins (2012)

12365
 134 min    2012    HD     7.5

Më 1868, pas mbarimit të luftës së Bakumatsut, ish-vrasësi Kenshin Himura betohet se do të ndihmojë njerëzit në nevojë...