Rurouni Kenshin: Final Chapter Part I - The Final (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Rurouni Kenshin: Final Chapter Part I – The Final (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Rurouni Kenshin: Final Chapter Part I – The Final (2021)

3224
 138 min    2021    Full HD     7.5

E kaluara e Kenshin i shkakton atij shkatërrimin e restorantit Akabeko, i cili ishte vendi i tij preferuar për të ngrënë. Aty, ai gjen një shënim me fjalën "Junchu".