Russian Lolita (2007) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Russian Lolita (2007) +18

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Russian Lolita (2007) +18

3915
 93 min    2007    DVD     

KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ngjarjet e romanit kontraversal "Lolita" nga Vladimir Nabokov POR në Rusinë moderne.