RV (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
RV (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

RV (2006)

10989
 99 min    2006    HD     5.5

Bob Munro dhe familja e ngatërrestare marrin me qera një RV për një udhëtim drejt shkëmbinjve të Kolorados. Në fund të udhëtimit, atyre u duhet të luftojnë kundër disa pushuesve shumë të çuditshëm.