Star Trek Beyond (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Star Trek Beyond (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Star Trek Beyond (2016)

13099
 122 min    2016    Full HD     7.1

Skuadra e anijes 'Entëprajs' zbulon arritjet më të larta të hapësirës së paeksploruar, ku ndeshet me një armik të ri e të pamëshirshëm që i vë në provë ata dhe çdo gjë që ka lidhje me Federatën.