Safety (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Safety (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Safety (2020)

2088
 142 min    2020    HD     6.8

I ndihmuar nga shokët e tij të skuadrës dhe komuniteti, lojtari i futbollit të Universitetit Klemson, Rei Mekëlërthbei arrin sukses në fushë ndërsa njëkohësisht rrit dhe kujdeset për vëllain e tij 11-vjeçar, Feimar.