Sammy's Great Escape (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sammy’s Great Escape (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sammy’s Great Escape (2012)

9038
 92 min    2012    HD     5.6

Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të bëjnë të pamundurën për të dalë që atje dhe për të fituar sërish lirinë.