Sarileru Neekevvaru (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sarileru Neekevvaru (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sarileru Neekevvaru (2020)

3792
 169 min    2020    HD     6.0

Axhai një major ushtrie shumë i aftë ngarkohet me një mision shumë të rëndësishëm në familjen e një dëshmori të rënë në detyrë. Duke qenë vetë jetim ai do përfshihet shumë emocionalisht duke luftuat kundër ministrit i cili ka synim shkatërrimin e familjes së tij.