Sarileru Neekevvaru (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sarileru Neekevvaru (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sarileru Neekevvaru (2020)

858
 169 min    2020    HD     6.0

Axhai një major ushtrie shumë i aftë ngarkohet me një mision shumë të rëndësishëm në familjen e një dëshmori të rënë në detyrë. Duke qenë vetë jetim ai do përfshihet shumë emocionalisht duke luftuat kundër ministrit i cili ka synim shkatërrimin e familjes së tij.