Savage (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Savage (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Savage (2020)

1688
 100 min    2020    HD     6.6

Frymëzuar nga historitë e vërteta të bandave të rrugës në Zelandën e Re përgjatë 30 viteve, “Savage” ndjek Denin në tri momente përcaktuese në jetën e tij, teksa ai rritet nga djalosh në një anëtar të pamëshirshëm bande.