Saving Leningrad (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Saving Leningrad (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Saving Leningrad (2019)

8947
 96 min    2019    HD     6.0

Gjatë luftës së dytë botërore, një çift i ri të dashuruarish lufton mes tradhtive, dhunës dhe rreziqeve të luftës për t’iu larguar qytetit në rrethim dhe për të jetuar një jetë më të mirë, duke u nisur në një udhëtim të rrezikshëm përmes bombave dhe dallgëve.