Saving Zoë (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Saving Zoë (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Saving Zoë (2019)

4471
 95 min    2019    HD     5.0

Një vit pas vrasjes të motrës së saj, Eko zbulon të vërtetën rreth jetës së fshehtë që motra e saj kishte duke lexuar ditarin e saj.