Savior (1998) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Savior (1998)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Savior (1998)

23240
 103 min    1998    DVD     7.3

Një marinarë i thekur në Legjionin e Huaj fillon për të gjetur humanizmin e tij kur përballet me një luftë të tmerrshme në Bosnje.