School's Out Forever (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
School’s Out Forever (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

School’s Out Forever (2021)

2672
 105 min    2021    Full HD     5.3

Pasi përjashtohet nga shkolla, 15-vjeçari Lee, detyrohet të kthehet përsëri atje, pasi një virus vdekjeprurës, shënon fillimin e shumë ngjarjeve apokaliptike.