School's Out Forever (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
School’s Out Forever (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

School’s Out Forever (2021)

821
 105 min    2021    Full HD     5.3

Pasi përjashtohet nga shkolla, 15-vjeçari Lee, detyrohet të kthehet përsëri atje, pasi një virus vdekjeprurës, shënon fillimin e shumë ngjarjeve apokaliptike.