Schumacher (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Schumacher (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Schumacher (2021)

2171
 112 min    2021    Full HD     7.9

Përmes intervistave dhe pamjeve ekskluzive, ky dokumentar gjurmon një portret të kampionit për të shtatën herë të Formula 1, Michael Schumacher