Scream 4 (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Scream 4 (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Scream 4 (2011)

17737
 111 min    2011    HD     6.1

Kanë kaluar dhjetë vjet dhe Sidnei Preskot, e cila e ka mbledhur veten falë shkrimeve të saj, vizitohet nga vrasësi me fytyrë fantazme.