Seance (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seance (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Seance (2021)

971
 92 min    2021    Full HD     5.2

Në akademinë prestigjioze të vajzave, Edelvin, gjashtë shoqe bëjnë një ritual në formë shakaje për të thirrur fantazmën e një ish-studenteje të vdekur, që mendohet se përndjek korridoret e shkollës. Para mëngjesit, njëra nga vajzat vdes, duke lënë të tjerat të hamendësojnë se çfarë lloj prezence mund të kenë thërritur.