Seaspiracy (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seaspiracy (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Seaspiracy (2021)

1568
 89 min    2021    Full HD     8.2

Një i apasionuar pas jetës në oqean, vendos të dokumentojë dëmin që njerëzimi i bën specieve detare dhe zbulon korrupsionin alarmues global.