Secret Magic Control Agency (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Secret Magic Control Agency (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Secret Magic Control Agency (2021)

6995
 103 min    2021    HD     6.2

Hanse dhe Gretel, motër e vëlla që nuk flasin prej vitesh për shkak të vdekjes së prindërve të tyre. Rasti i rrëmbimit të mbretit nga një shtrigë e keqe do t'i bëjë ata të punojnë së bashku edhe pse nuk duan. Gjithçka merr zgjidhje nga një aventurë e paparë.