Secret Window (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Secret Window (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Secret Window (2004)

461
 96 min    2004    HD     6.5

Një shkrimtar i sapo divorcuar nga ish-grua e tij, ndiqet nga një psikopat i cili e akuzon atë për plagjiature. Por Rainey përpiqet të provoje pafajësinë e tije, ai fillon të vë në dyshim mendjen e tije të shëndoshe.