Secret Zoo (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Secret Zoo (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Secret Zoo (2020)

485
 118 min    2020    HD     6.1

Një avokat i ardhshëm duhet të kujdeset për një kopsht zoologjik të cilit i janë shitur pjesa më e madhe e kafshëve. Pas kësaj fshihet një skenë mashtrimi që ka në thelb zhdukjen e kopshtit zoologjik. A do mundet ai të rikthejë lirinë e kafshëve brenda një hapësire prej 2.3 milion metra katror?