Secretariat (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Secretariat (2010)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Secretariat (2010)

9030
 123 min    2010    HD     7.2

Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.