See You Soon (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
See You Soon (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

See You Soon (2019)

3126
 117 min    2019    Full HD     

Një yll i futbollit amerikan pëson një dëmtim që i kërcënon karrierën në prag të Kupës së Botës, dhe gjatë shërimit të tij, fillon një romancë epike me një nënë beqare ruse.