See You Soon (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
See You Soon (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

See You Soon (2019)

1007
 117 min    2019    Full HD     

Një yll i futbollit amerikan pëson një dëmtim që i kërcënon karrierën në prag të Kupës së Botës, dhe gjatë shërimit të tij, fillon një romancë epike me një nënë beqare ruse.