Seed 2: The New Breed (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seed 2: The New Breed (2014)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Seed 2: The New Breed (2014)

16082
 78 minuta    2014    Blu-ray     2.1

Vijnë nga parti që ishin në Las Vegas, Christine dhe miqet e saj  janë të ngojuar në një shkretëtire të nxehet në Nevada. Por ata nuk janë të vetëm, vrasësi serik është kthyer Max Seed i cili ju sjell telashe...