Send It! (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Send It! (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Send It! (2021)

1224
 101 min    2021    HD     6.0

Jeta e një sportisti ekstrem ndryshon përgjithmonë me largimin nga Teksasi për të garuar në kampionatin më prestigjioz të Kiteboarding në botë. Gjatë rrugëtimit njeh një vajzë të zgjuar e cila e sfidon atë përtej sportit.