Sentinelle (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sentinelle (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sentinelle (2021)

2084
 80 min    2021    Full HD     

E transferuar në shtëpi pas një misioni luftarak traumatizues, një ushtare francez e trajnuar përdor aftësitë e saj vdekjeprurëse për të ndjekur njeriun që lëndoi motrën e saj.