Seoul Searching (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seoul Searching (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Seoul Searching (2015)

1660
 105 min    2015    Full HD     7.0

Në 1986, një grup adoleshentësh koreanë të lindur në shtete të tjera shkuan në Korenë e Jugut për kamp veror.