Sezoni 6 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 6 – Episodi 9

8078

Pushtimi nga Rusët po afrohet. Mbreti Bjorn është i vendosur të luftojë megjithëse është një luftë ku shancet janë kundër tij. Ai do të kërkojë një aleancë me mbretin Herald, por ky i fundit ka kushtet e veta. Ndërkohë vëllezërit Hvitserk i bashkohen princit Olag në luftën për pushtim.